Увійти

ЗареєструватисяСереда, 17 травня 2017 11:14

Голову Яворівського районного суду звільнено

Минулого тижня, відповідно до рішення Вищої ради правосуддя від 25.04.2017 року № 975/0/15-17, в Яворівському районному суді був виданий Наказ на звільнення судді Теслі за власним бажанням.

Про це повідомляє Громадський контроль Яворівщини

Станом на 15 травня Богдан Тесля здав своє суддівське посвідчення, мантію та нагрудний знак. Оскільки до 13 травня Богдан Тесля перебував у черговій відпустці раніше Наказу про звільнення не було.

Як зазначається на сторінці Громадський Контроль Яворівщини  подати заяву про звільнення за власним бажанням колишнього суддю Теслю підштовхнув протокол про корупцію, який на нього склали працівники поліції за повідомленням від ГО Громадський контроль Яворівщини Оскільки коли вже буде Постанова суду про корупцію, Богдана Теслю могли звільнити.

Нагадаємо, що 20 квітня відбулись збори суддів Яворівського районного суду Львівської області! На даних зборах обирали голову районного суду. Шляхом таємного голосування абсолютною більшістю голосв, головою суду був обраний тоді ще діючий суддя - Тесля Богдан Іванович, а 6 квітня до Вищої ради правосуддя надійшла заява судді Яворівського районного суду Львівської області Теслі Б.І. про відставку. Питання: для чого було балотуватись на посаду голови суду, якщо вже написана заяву про звільнення? - задаються питанням активісти.

Варто зазначити, що у вересні 2016 року, коли написали заяви про відставку судді Яворівського суду Василь Варениця та Михайло Воробель, Тесля не хотів звільнятись, окільне мав лише мінімальний стаж вислуги для виходу на пенсію та мав бажання працювати суддею ще декілька років, а тут на тобі так на пенсію припекло - повідомляє Громадський Контроль Яворівщини.

Тепер в Яворівському районному суді плануються вибори нового голови Яворівського районного суду

Прочитано 1498 разів

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається

Reklama Baner