Увійти

ЗареєструватисяСереда, 17 травня 2017 15:35

В селі Рясне-Руська встановли черговий блок-пост.

Сьогодні, 17 травня, в селі Рясне-Руська Яворівського району, місцеві мешканці встановили черговий блок-пост, через змонтовану за ніч огорожу довкола земель громади, яку Андрій Садовий незаконно продав під індустріальний парк.

Про це на своїй сторівнці у Facebook повідомляє ГО "Розвиток Громади"

На землях Рясне-Руської громади, яку Андрій Садовий незаконно "продав" під індустріальний парк, сьогодні вночі почали встановлювати огорожу. Мешканці селища обурені, адже знаючи про наявність кримінального впровадження щодо незаконного відчуження цієї землі, вони засадили городину - переконані активісті.

Мешканці Рясне-Руська зранку помітили довкола своїх городів огорожу. Як з’ясувалося, власники індустріального парку, які отримали право власності на землю на підставі договору, який власноручно підписав міський голова Львова у травні 2016 року вирішили приступити до робіт. Громада селища, яку львівська міська рада постійно тішить сюрпризами мобілізувалась за лічені години. Протест набрав загрозливого характеру і огорожу почали демонтовувати. Однак, пильні горожани не вірять міській владі і встановлюють блок-пост - повідомляє ГО "Розвиток Громади"

Як повідомив громадський активіст Олег Долінський, який перебував на місці події: "Громада зорганізувалася і прийшла на місце події. Люди проти будівництва там індустріального парку, оскільки споконвіку там були їх городи. Щодо виділення цієї землі під індустріальний парк відкрито кримінальне провадження», – повідомив О. Долінський.

З його слів, на місці події були присутні близько 200 мешканців, активістів, учасників АТО.

«Підрядник погодився не споруджувати паркан, якщо таке рішення буде прийнято сільською радою. Таке рішення було відразу прийнято, оскільки на місці були присутні депутати, паркан демонтовано. Також мешканці встановили блокпост, де чергуватимуть люди, щоби техніка не заїжджала на територію ділянки», – додав О. Долінський.

Рясне-Руська сільська рада надала на цій території ділянки учасникам АТО та родинам загиблих і є рішення суду яке зобов’язує ДАБІ повторно розглянути надання дозволу з розроблення проекту землеустрою по одній ділянці, дії представників індустріального парку виглядають як самозахоплення під покровом ночі - повідомляє ГО "Розвиток Громади"

Детально про цю ситуацію писав Львівський портал

Прочитано 1912 разів

Просмотр изображений в онлайн галерее Flickr:
https://www.yavir.net/novunu/suspilstvo/item/414-v-seli-riasneruska-vstanovly-cherhovyi-blokpost#sigProIdce128b9347

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається

Reklama Baner