Увійти

ЗареєструватисяСереда, 17 травня 2017 21:14

На суддю Яворівського суду складено протокол про конфлікт інтересів

Сьогодні, 17 травня, Департаментом захисту економіки спільно з працівниками УЗЕ у Львівській області складено два протоколи за ч.2 ст.172-7 КУпАП відносно судді Яворівського районного суду - Гоцка Василя Івановича.

Про це повідомляє Yavir.Net

Суддя Гоцко, який приймав ухвали в умовах реального конфлікту інтересів, розглядаючи протоколи про вчинення адміністративного правопорушення, пов'язаного з корупцією, відносно двох колишніх суддів Яворівського суду, Василя Варениці та Михайла Воробля з якими разом працював впродовж 20 років!

На думку сторони обвинувачення, суддя Гоцко намагався допомогти своїм колишнім колегам, неодноразово переносив судові засідання, тим самим затягуючи процес розгляду протоколів і тоді коли терміни притягнення до адміністративної відповідальності завершувались - заявив собі самовідвід. Зробив друзям "ведмежу" послугу, а сам порушив Закон.

Варто зазначити, що перший суддя, який розглядав ці протоколи пов’язанні з корупцією відносно двох колишніх суддів Яворівського суду Варениці та Воробля, був тодішній голова Яворівського районного суд – Богдан Тесля, який відразу заявив самовідвід, через конфлікт інтересів.

Суддя Гоцко Василь Іванович в даному випадку винним себе не вважає та стверджує, що такими діями працівники поліції намагаються вчиняти тиск на місцеву Феміду. Оскільки саме вони складали протоколи, пов'язані з корупцією, відносно двох колишніх суддів Варениці та Воробля і дуже хотіли щоб протоколи «вистояли в суді». До речі, суддя Гоцко зазначив, що під час розгляду в суді протоколу, який сьогодні було складено на нього, буде викликати свідків, які можуть підтвердити тиск зі сторони полісменів. Хто буде розглядати ці протоколи визначить Львівський апеляційний суд.

Також Василь Іванович стверджує, що під час заслуховування протоколів пов’язаних з корупцією відносно Варениці та Воробля, він не приступив до розгляду справи по суті, а лише розглянув клопотання і не оголошував в судовому засіданні власне сам протокол, що має істотне значення в даному випадку. Тобто це все було підготовче засідання. Адже стаття 246 КУпАПу передбачає, що порядок провадження в справах про адміністративні правопорушення визначається КУпАПом та іншими Законами України, а інші Закони - це зокрема Кримінальний та Цивільний кодекси, які дозволяють розглядати клопотання на початку підготовчого засідання.

Нагадаємо, що колишнього суддю Яворівського районного суду - Вареницю Василя Степановича, Городоцький районний суд все таки визнав винним за ч.1 ст.172-6 КУпАП та наклав адміністративне стягнення у вигляді штрафу в сумі 850 грн.

За будь яких обставин в цій судівській епопеї потрібно дочекатись вирішального рішення суду по протоколах відносно судді Яворівського районного суду - Гоцка Василя Івановича, щодо конфлікту інтересів.

Прочитано 4323 разів

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається

Reklama Baner