Увійти

ЗареєструватисяЧетвер, 18 травня 2017 21:37

У пункті пропуску "Краковець" буде ще одна ділянка для легкового авторанспорту

У середу, 17 травня, в.о. начальника Львівської митниці Віталій Черкунов взяв участь у зустрічі голови Львівської обласної державної адміністрації Олега Синютки з Підкарпатським воєводою Евою Леніарт.

Про це повідомляє ДФС у Львівській області.

Зустріч відбулась на українській стороні міжнародного пункту пропуску «Краковець – Корчова». Участь у ній також взяли представники митних та прикордонних служб України та Республіки Польщі.
Під час зустрічі обговорили широке коло питань діяльності українсько-польського кордону на території Львівської області. Зокрема головним питанням порядку денного було обговорення проекту «Будівництво ділянки для легкового автотранспорту та автобусів у пункті пропуску «Краковець».

«Будівництво ділянки для легкового автотранспорту та автобусів у пункті пропуску «Краковець» на сьогодні є пріоритетним, враховуючи наявну нову інфраструктуру на польській стороні. Реалізація цього проекту забезпечить можливість розділити оформлення легкового та вантажного автотранспорту, що передусім сприятиме пришвидшенню перетину кордону та ефективності митних процедур», – зазначив в. о. начальника митниці Віталій Черкунов.

Львівська митниця ДФС вживає заходів щодо якнайшвидшого будівництва, зокрема запропоновано здійснювати його в два етапи – тимчасовий та основний. Наразі триває погодження запропонованого варіанта.
Окрім того, посадовці обговорили перспективи створення нових пунктів пропуску через українсько-польський кордон, зокрема пункту пропуску «Нижанковичі – Мальховіце» та передбачення пішого переходу в проектній документації будівництва цього пункту пропуску.

Також сторони обговорили підготовку митних та прикордонних служб України та Республіки Польщі до роботи в умовах безвізового режиму з Європейським Союзом.

Прочитано 1160 разів

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається

Reklama Baner