Увійти

ЗареєструватисяП'ятниця, 19 травня 2017 16:48

Яворівські комунальники скидають сміття на околицях Яворова.

Вчора, 18 травня 2017 року, активісти ГО "УНСО Яворів" та "Громадського контролю Яворівщини", разом з депутатом Яворівської міської ради Володимиром Винаром, виявили сміттєвоз комунального підприємства Яворівської міської ради «Яворівжитло».

Про це повідомляє Громадський контроль Яворівщини

18 травня, близько 14:00 год., водій сміттєвоза незаконно відвантажив сміття (ТПВ) за межами Яворова на стихійне сміттєзвалище в районні "Курівки".

Як пояснив водій сміттєвоза, Петро Петруха, він не викидував сміття, а лише приїздив перевірити рівень масла в гусеничному тракторі, який невідомо чого там стоїть.

Головний інженер КП «Яворівжитло», Микола Михайленко, який приїхав на місце події, розказав, що ніби то він, як головний інженер, поставив завдання водієві сміттєвоза заїхати до того самого трактора та перевіряти чи там нічого не розікрали. А трактор там стоїть тому, що він поламаний і не може доїхати до комунального підприємства. Коли приїхали працівники поліції комунальниками були надані зовсім інші пояснення, які аж ніяк не мають нічого спільного з реальністю -  повідомив Юрій Кенцало

Працівниками поліції проводиться перевірка після чого матеріали скерують в екологічну інспекцію для притягнення до відповідальності винних осіб.

Прочитано 853 разів

Медіа

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається

Reklama Baner