Увійти

ЗареєструватисяНеділя, 25 червня 2017 13:56

На Яворівщині гербіцидами були отравленні корови

22 червня, в селі Бунів Яворівського району, від отруєння гербіцидом загинуло чотири корови.

Про це повідомляють кореспонденти Yavir.Net.

Працівники фірми ПП «Ротен», яка вирощує сою на орендованих землях Бунівської сільської ради, обробляли гербіцидами свій урожай. Однак розводили цю речовину для обробки сої не на орендованій земельній ділянці, а на пасовищі для сільськогосподарських тварин. До речі, фірма ПП «Ротен» орендує більше 250 гектарів Бунівської землі.   

В наслідок такого розведення, утворилась калюжа з отруйною речовиною на пасовищі.

Як повідомлялось раніше ситуація виникла 22 червня близько 14:00 год., на цьому пасовищі поблизу села Бунів, де працівники фірми ПП «Ротен» розводили гербіциди. Під час загону тринадцяти голів худоби на обіднє здоювання, тварини напились розведеної отруйної рідини із калюжі і вже через пів години чотири корови загинули від важкого отруєння.

Представники фірми ПП «Ротен», які приїхали на місце події, після тривалої дискусії і ультиматумів місцевих мешканців погодились відшкодувати вартість втрачених корів.

За кожну корову було виплачено компенсацію в розмірі 20 000 грн. Іншим дев’яти власникам корів які вціліли, але будуть давати не якісне молоко, виплатять компенсацію по 1000 грн.  

Працівники поліції, які прибули на місце події, не порушували кримінального провадження оскільки шкода, яка була завдана місцевим мешканцям, була відшкодована в повному обсязі.

Прочитано 5379 разів

Медіа

1

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається

Reklama Baner