Увійти

ЗареєструватисяЧетвер, 29 червня 2017 09:38

На Яворівщині активісти розгородили берег Яворівського озера

21 червня, відбулася виїзна комісія щодо загородження прибережної смуги Яворівського кар’єру та незаконного будівництва навколо озера.

Про це повідомляють кореспонденти Yavir.Net.

В даній комісії прийняли участь перший заступник голови Яворівської РДА - Ігор Рак, головний архітектор Яворівського району - Любомир Новосілець, начальник відділу в Яворівському районі головного управління Держгеокадастру у Львівській області - Іван Янишівський, заступник начальника управління контролю за використанням природних земель ГУ Держгеокадастру у Львівській області - Назарій Ваврук, головний інспектор будівельного нагляду інспекційного відділу департаменту ДАБІ у Львівській області - Назарій Горох, голова Громадської ради при Яворівській РДА - Ірина Слика, помічник депутата ВРУ Володимира Парасюка - Роман Андрус, Ірина Голуб, члени Громадської ради при Яворівській РДА, представники громадських організацій, громадськість Яворівщини, правоохоронні органи.

Розпочалась засідання з огляду території та розмови з представниками власників та орендарів, які здійснюють свою діяльність на даній території. Окрім цього, піднімались проблемні питання – освоєння території та рекультивація земель Яворівського кар’єру, самовільного та незаконного будівництва об’єктів в приозерній смузі водойми, відсутність дозвільних документів на встановлення тимчасових будівель, порушення меж прибережної захисної смуги.

При огляді «Західно-Українського центру екологічного моніторингу» ВАТ «Інституту гірничо-хімічної промисловості», комісією були зафіксовані насадження коноплі. Також активістами було розгороджено прибережну смугу, на якій була незаконно встановленні загороджувальна металева сітка.

За підсумками засідання комісією прийнято рішення провести 15 липня 2017 року виїзне засідання комісії на території колишнього Яворівського ДГХП «Сірка», з метою перевірки усунення, тих проблем, які виникли при огляді ділянок навколо Яворівського кар’єру та наявність безперешкодного доступу до водосховища.

Яворівське озеро, також відоме як Яворівське море, утворилось в наслідок штучного затоплення сірчаного кар’єру колишнім підприємством «ЯДГХП» Сірка» на території Залузької сільських рад. Це найглибша штучна водойма на території України. Однак юридичного статусу водойми це озеро немає. Саме тому виникають юридичні колізії з прибережною смугою.

Прочитано 11992 разів

Медіа

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається

Reklama Baner