Увійти

ЗареєструватисяПонеділок, 03 липня 2017 16:11

Голову Яворівського районного суду оштрафували за корупцію

29 червня, Галицьким районним судом міста Львова визнано винним голову Яворівського районного суду за результатами розгляду справ про адміністративні правопорушення, пов’язані з корупцією.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Львівської області

За наслідками судового розгляду адміністративних справ суддю визнано винним та застосовано стягнення у вигляді штрафу в сумі 6,8 тис. грн.

Яворівський суддя, будучи суб’єктом, на якого поширюється дія Закону України «Про запобігання корупції», не вживши заходів щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів, призначав до розгляду справи щодо притягнення до адміністративної відповідальності, за правопорушення, пов’язані з корупцією та приймав рішення стосовно своїх колег-суддів щодо яких у нього наявний особистий інтерес зумовлений спільною роботою в суді.

Відтак, Департаментом захисту економіки Національної поліції України було складено два протоколи про вчинення ним адміністративних правопорушень, пов’язаних з корупцією, передбачених ч.2 ст.172-7 КУпАП (вчинення дій чи прийняття рішень в умовах реального конфлікту інтересів).

Прочитано 1775 разів

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається

Reklama Baner