Увійти

ЗареєструватисяСереда, 05 липня 2017 13:06

Очищення меліоративних каналів – запорука збереження екосистеми.

Особливість Яворівщини наявність значної площі сільськогосподарських угідь, що потребували осушення.

Про це інформує Відділ АПК  Яворівської РДА.

Площа осушувальних земель на території району становить 18,2 тис. га, в тому числі з гончарним дренажем 9,2 тис.га. Протяжність меліоративних каналів внутрігосподарської мережі 410,4 км.

На Яворівщині наявні значні запаси торфу. Площа торфополів на території Яворівського району складає 4696 га. Зокрема, на території Мальчицької сільської ради 1020 га. Товщина залягання торфу становить 1-3 і більше метрів. Значна товщина торфу ускладнює проведення ліквідації самозаймань торфополів під час гасіння та становить загрозу для ліквідаторів.

За рахунок коштів фонду охорони навколишнього середовища, районного бюджету Жовківським управління водного господарства виконуються роботи із очистки меліоративних каналів на території Мальчицької сільської ради. Протяжність очищених каналів складе 1,5 км. Виконання робіт дозволить створити необхідний запас води для використання під час гасіння самозаймань на торфовищах.

Заплановано також проведення робіт із очищення меліоративних каналів на території Залузької сільської ради протяжністю 1 км.

Прочитано 1166 разів

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається

Reklama Baner