Увійти

ЗареєструватисяСереда, 22 березня 2017 00:37

Синютка пообіцяв за тиждень вивезти сміття зі Львова на районні полігони області

У вівторок, 21 березня, на засіданні комісії з надзвичайних ситуацій ЛОДА Олег Синютка заявив, що обласна влада вивезе сміття з усіх переповнених майданчиків у Львові протягом тижня.

За словами начальника департаменту житлово-комунальних послуг Львівської міськради Сергія Бабака, зараз у місті є 454 переповнені майданчики, що становить понад третину усіх міських майданчиків.

«Щодо вивезення твердих побутових відходів, то комісія прийняла аналогічне рішення до того, яке було прийнято у січні, яке повинно забезпечити вивезення відходів зі Львова. Ми спробуємо за 5-7 днів забезпечити вивезення відходів зі Львова», - сказав голова ЛОДА Олег Синютка.

Сміття будуть вивозити на полігони Львівської області. За дорученням Синютки, директор обласного департаменту ЖКГ Назарій Романчук до кінця дня має зустрітись із перевізниками та керівниками міст у області, щоб укласти відповідні договори.

За словами Сергія Бабака, Львівська міськрада неодноразово зверталась до керівництва обласних полігонів з проханням прийняти сміття зі Львова, однак усі відмовлялись. Відтак Бабак розраховує, що договори між перевізниками будуть підписані на тривали термін, а не на два тижні, як це було у січні.

Тоді Олег Синютка доручив вивезти усе сміття зі Львова, однак це була лише разова допомога. Договори між полігонами та перевізниками були підписані лише на два тижні. Згодом у місті знову почало накопичувати сміття, оскільки полігони, як у Львівській області, так і по Україні, відмовлялись приймати відходи зі Львова.

Додамо, що сміття з деяких майданчиків у Львові не вивозиться уже протягом місяця, як заявляв мер Львова Андрій Садовий останній місту нікуди вивозити сміття, адже останній полігон в країні відмовився приймати відходи зі Львова.

Прочитано 774 разів

Медіа

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається

Reklama Baner