Увійти

ЗареєструватисяНеділя, 03 вересня 2017 15:04

На Яворівщині АТОвцям відмовили у земельних ділянках

Нещодавно, у селі Наконечному Яворівського району, депутати сільської ради не виділили землі більш як п’яти бійцям АТО.

Про це повідомляють кореспонденти Yavir.net

23 серпня 2017 року, на святкування Дня прапора, відбулась чергова сесія Наконечнянської сільської ради. На якій розглядали заяви місцевих учасників АТО, які просили виділити земельні ділянки для ведення особистого селянського господарства.

Як пояснив військовослужбовець 24 бригади - Ігор Циганко, один із заявників, що він  народився, виріс та проживає у рідному селі Наконечне друге Яворівського району. Тут проживають його батьки та родина. Коли в Україні почалася де-факто війна то він разом із побратимами 24 бригади двічі перебував у зоні АТО під Луганськом. «Нелегкі були часи на війні, за кожен прожитий день ми дякували Богу і долі, війна нас об’єднала головною ідеєю – захистити рідну землю, свої сім’ї, наших людей» - розповідає Ігор Циганко.

Повернувшись із зони АТО, воїни – захисники користуючись своїм правом, визначеним Законом України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», звернулись до Наконечнянської сільської ради про безоплатне надання їм землі для особистого селянського господарства. В числі тих заявників також був колишній офіцер ЗСУ - Ігор Циганко, який попросив надати йому орієнтовною 0,25 га під ведення ОСГ.

Окрім того колишній військовослужбовець готовий долучитись до благоустрою рідного села, за власний кошт побудувати дитячий майданчик або відремонтувати якусь частину дороги.

«Будучи на зборах земельної комісії, та на попередніх засіданнях сільської ради я чув і бачив як виділяються земельні ділянки депутатам сільської ради, та членам їх родин. Наприклад доньці голови сільської ради 0,28 га., притому, що у голови сільської ради - Гули Мирона Ярославовича має вісім приватизованих земельних ділянок, згідно декларації. Тобто де справедливість – за що ми боролись на Майдан, за що ми воюємо на сході???» - обурено зазначає Ігор Циганко.

Також слід зазначити, що на попередній сесії депутати проголосували за виділення земельної ділянки особі, яка обладнала дитячий майданчик в селі Наконечне перше поблизу стадіону (округ місцевого депутата Короля), але перед людьми депутат не відзвітував хто побудував цей майданчик, за які кошти і чиє питання він проштовхнув на сесії за побудований майданчик.

Однак на черговій сесії Наконечнянської сільської ради, 23 серпня у символічний для воїнів АТО - День прапора, депутати відмовили АТОшникам у зверненнях про отримання земельних ділянках під ОСГ.

Наконечнянські депутати вважають, що відтепер земельні ділянки не варто надавати безкоштовно, а виставляти їх лише на аукціони. І нехай місцеві мешканці, учасники АТО або підприємці купляють земельні ділянки через торги.

Місцеві АТОшники пообіцяли прийти на наступну сесію сільської ради та не спустять це питання на гальмах. Адже їм не вперше зі з зброєю в руках захищати та проливати кров за Українську землю, на яку вони тепер, на думку більшості депутатів, не мають права.

Прочитано 4496 разів

Медіа

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається

Reklama Baner