Увійти

ЗареєструватисяСереда, 08 листопада 2017 17:14

У Яворівській РДА обговорили ситуацію навколо охорони здоров’я району

8 листопада 2017 року голова Яворівської РДА - Орест Хлян провів нараду щодо стану справ в галузі охорони здоров’я у Яворівському районі.

Про це повідомляє прес-служба Яворівської РДА.

Участь у нараді взяли заступник голови райдержадміністрації Ірина Масюк, головні лікарі медичних установ району та їх заступники, а також бухгалтери медичних установ Яворівського району.

Першим питанням, яке розглядалось на нараді – стан впровадження в життя концепції реформування системи охорони здоров’я на території Яворівського району. Як зауважив Орест Хлян, що Кабінетом Міністрів України затверджено концепцію реформи системи охорони здоров’я. Концепція пропонує модель національної системи медичного страхування і поетапного шляху її впровадження. Відповідно до цієї концепції українці зможуть вільно обирати свого лікаря на рівні первинної допомоги. 

Кожний зможе обрати того лікаря, якого він хоче. Тобто, людина приходить до лікаря, укладає з ним угоду, і влада оплачує надані лікарем послуги. Головним принципом зміни системи фінансування, згідно з затвердженою концепцією, є оплата державою гарантованого пакету медичних послуг кожному громадянину. Першою на новий принцип фінансування медичної сфери перейде первинна ланка. Перехід на нову систему вторинної ланки готується через створення госпітальних округів, постанова про які також затверджена урядом.

В ході обговорення даного питання, Ірина Масюк наголосила на необхідності оптимізації персоналу медичних закладів району та створення її чіткої ієрархічної моделі.

На порядку денному також розглянуто ряд актуальних для медичної галузі краю питань – економне і раціональне використання бюджетних коштів; стан технічного забезпечення лікувальних закладів; проведення опалювального сезону 2017 – 2018 р. в лікувальних закладах; рівень впровадження урядової програми «Доступні ліки».

Прочитано 1061 разів

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається

Reklama Baner