Увійти

ЗареєструватисяСубота, 11 листопада 2017 12:16

Сучасна медична інформаційна система Доктор Елекс у Краковецькій лікарській амбулаторії

У лікарській амбулаторії сімейної медицини у смт.Краковець встановлено два персональні комп`ютери, Wi-Fi та медичну інформаційну систему Доктор Елекс.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив сімейний лікар Ігор Заставний. 

Доктор Елекс - медична інформаційна система створена у м.Львові, що дозволяє медичним закладам накопичувати, впорядковувати та зберігати усю необхідну інформацію про пацієнтів, включно із відео та графічними зображеннями у єдиній картотеці. Система включає в себе понад 20 підсистем, що дають змогу керувати усіма операційними процесами: від редагування шаблонів різних документів до аналізу ефективності роботи медичного закладу. Серед іншого Доктор Елекс дозволяє індивідуально планувати робочий графік кожного спеціаліста і клініки загалом на різні проміжки часу. Водночас Доктор Елекс інтегрований з різноманітними медичними приладами, такими як ультразвукові апарати, рентген-апарати, МРТ та КТ-сканери, ендоскопи, електрокардіографи та електроенцефалографи, що дозволяє "читати" зняті ними зображення. Наразі програму Доктор Елекс впровадили та успішно використовують вже більше 60 клінік різного профілю в Україні та за кордоном (у тому числі у Польщі, Білорусі та Молдові).

Також Краковецька лікарська амбулаторія до кінця року планує отримати ще два персональні комп`ютери та обладнати внутрішню мережу для передачі даних в приміщенні амбулаторії.

Раніше повідомлялось що 8 жовтня відкрили оновленої амбулаторії сімейної медицини у смт.Краковець.

Прочитано 1841 разів

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається

Reklama Baner