Увійти

ЗареєструватисяСубота, 19 травня 2018 12:46

Зустріч керівництва Яворівського району з працівниками Яворівської ЦРЛ

18 травня керівники Яворівського району - голова Яворівської районної державної адміністрації Орест Хлян та голова Яворівської районної ради Володимир Сичак провели робочу зустріч з керівництвом та колективом медичних працівників Яворівської центральної районної лікарні.

Про це повідомляє Яворівська РДА.

В рамках зустрічі, яка відбулася в актовому залі Яворівської ЦРЛ, обговорювались питання стан впровадження медичної реформи в первинній ланці району, зокрема стану підписання декларацій з сімейними лікарями Яворівської ЦРЛ, акцентовано увагу на продовженні курсу в напрямку матеріально-технічного забезпечення (забезпечення комп'ютерною технікою та сучасним медичним обладнанням) та стані фінансового забезпечення закладу.

Підсумовуючи керівники району закликали на необхідності всіх причетних до функціонування галузі охорони здоров’я в районі вирішувати питання, які виникають в конструктивному діалозі, тримаючи їх на постійному контролі та наголосили, що фінансова підтримка закладів медицини Яворівського району завжди стоїть на їхньому контролі.

На завершення Орест Хлян та Володимир Сичак оглянули ремонтні роботи, що проходять в адміністративних будівлях Яворівської ЦРЛ та потребують дофінансування. Зокрема, оглянули завершені ремонтні роботи у пральні та стерилізаційній.

Прочитано 1215 разів

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається

Reklama Baner