Увійти

ЗареєструватисяСереда, 15 березня 2017 17:51

Електронний реєстр жінок Львівської області: кому і для чого?

Ця база персональних даних ось-ось має з’явитись, і впевненість жінок в надійному збереженні їх інформації – ключова умова функціонування реєстру.

Він стане першим кроком до створення медичної е-картки. Закупити відповідне програмне забезпечення вирішили в Департаменті охорони здоров’я Львівської ОДА у рамках проекту попередження ракових захворювань. Тож тепер свідомих громадянок просять не відмовлятись надавати необхідні дані.

Ймовірніше за все, ці дані збиратимуть лікарі-гінекологи під час щорічного огляду. Жінок, що нехтують поліклінікою, запишуть в окрему групу ризику. Такі групи матимуть вікову градацію, для них створять графік профілактичних обстежень. Одним порекомендують робити діагностику частіше, іншим – рідше.

Як зазначає Орест Тріль,  заступник головного лікаря з медичної частини  Львівського державного онкологічного регіонального лікувально-діагностичного центру, всі поради будуть персоналізованими. На минулорічній прес-конференції він закликав мешканок Львівщини подбати про своє здоров’я. І тому не боятись поповнити реєстр власними даними, яким обіцяють надійний захист.

Координатори проекту нарікають, що відсутність поіменного реєстру не дозволяє укласти точну статистику ракових захворювань серед жінок. Тим часом, від цього недугу кожного дня на Львівщині помирає одна жінка. Електронна медична картка пацієнтки дозволить вірно вести профілактику раку, вчасно здійснювати профілактичний огляд і самостійно відслідковувати результати аналізів. Доступ до неї також буде у сімейного лікаря.

Кошти на створення реєстру і закупівлю технічного обладнання вже взято у позику в Міжнародного банку реконструкції та розвитку. Тож незабаром він почне поповнюватись персональними даними, а про наше здоров’я подбають на новому, електронному рівні.

Прочитано 920 разів

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається

Reklama Baner