Увійти

ЗареєструватисяПонеділок, 31 жовтня 2016 20:26

УЗД побори в Яворівській ЦРЛ на «гель».

Наприкінці вересня 2016 року Організація Громадський контроль Яворівщини звернулась до тоді ще в.о. головного лікаря Антонишина з проханням провести службове розслідування за фактом незаконного вимагання коштів від пацієнтів під час проведення ультразвукових обстежень з начебто з благими намірами на гель для УЗД обстежень.


Як і очікувалось дана комісія прийшла до висновку, що інформація щодо вимагання коштів від пацієнтів не підтвердилась і жодного лікаря УЗДиста не притягнули до відповідальності за такі гелеві побори.

Однак офіційно встановлено, що Яворівською ЦРЛ для проведення ультразвукових досліджень закуплено УЗД гель в повному обсязі, а тому ніхто з пацієнтів не повинне давати 20 чи 50 гривень лікареві буцімто на гель. В свою чергу лікар-уздист Максимишин заявив, що у випадку коли навіть не буде гелю, він сам його закупить за власні кошти як спонсорську допомогу.

Також в.о. головного лікаря повідомив, що через мале технічне забезпечення Яворівської ЦРЛ (лише 2 УЗД апарати), для зменшення постійних черг з метою кращої організації УЗД обстежень в Яворівській ЦРЛ проводиться попередній запис пацієнтів на прийом, в тому числі за телефоном:
- в поліклінічному відділенні Яворівської ЦРЛ запис проводиться в реєстратурі або за тел. 2-30-90
- в стаціонарному відділенні запис проводиться за тел. 068-666-34-70 з 09:00 до 15:00.

Тепер у випадку з УЗД поборами будемо запитувати в новопризначеного головного лікаря Яворівської ЦРЛ Дмитріва Михайла Володимировича.
Тому дорогі пацієнти, коли Вам хтось з медиків скажуть платити гроші за УЗД гель - невідкладно повідомляйте про це керівництво Яворівської ЦРЛ або правоохоронні органи.


Прочитано 1458 разів

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається

Reklama Baner