Увійти

ЗареєструватисяЧетвер, 04 травня 2017 18:17

В Яворівському природному парку до нового сезону готові

У Яворівському національному природному парку завершується підготовка до весняно-літнього періоду та відкриття рекреаційно-туристичного сезону.

Про це повідомляє прес-центр Яворівського НПП
Ремонтно-підготовчі роботи ведуться власним силами у всіх рекреаційних осередках парку. Найбільш активно готується до відкриття сезону зона стаціонарної рекреації «Верещиця». На території зони вже замінено 7 столів з лавами, побудовано 3 нові відпочинкові навіси та реставровано 1 старий, оновленно атрибутику. Проведено ремонт водовідведення та каналізації, облаштовано місця для переодягання.

Крім цього, в рекреаційно-атракційному осередку «Оселя Розточчя» для відвідувачів створюється ставок для спортивно-любительської риболовлі, впорядковуються літні піднавіси.
Підготовка до сезону здійснюється усіма працівниками парку. Проте «левова» частина роботи лягла на плечі спеціалістів відділу господарського забезпечення та рекреаційного облаштування Яворівського НПП. Всі роботи проводяться для створення ще більш комфортних та зручних умов відпочинку туристів та відвідувачів Яворівського НПП.

21 травня в зоні стаціонарної рекреації «Верещиця», планується відкриття рекреаційно-туристичного сезону 2017.

Прочитано 1103 разів

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається

Reklama Baner