Увійти

ЗареєструватисяП'ятниця, 23 червня 2017 10:32

У Яворівській РДА проаналізували виконання урядової програми “Доступні ліки”

22 червня, заступник голови Яворівської райдержадміністрації Ірина Масюк провела нараду щодо аналізу виконання урядової програми "Доступні ліки" на території Яворівського району.

Про це повідомляє Яворівська РДА.

Участь у засіданні взяли 9 представників аптечних установ Яворівського району, заступник головного лікаря Яворівської центральної районної лікарні Оксана Северин та завідувач поліклінічним відділенням Новояворівської районної лікарні Ольга Андрусів.

В рамках наради були підбиті підсумки реалізації даної програми протягом звітного періоду. Як було зазначено, з 1 квітня 2017 року виписано 7036 рецептів, з них отоварено 6806 на загальну суму 218,6 тис. грн. Під час наради було зазначено основну проблему отоварення рецептів – відсутність в аптеках ліків, які входять до переліку Урядової програми «Доступні ліки».

На завершення Ірина Масюк наголосила, що незважаючи на те, що Яворівський район максимально долучився до виконання Урядової програми, однак слід спільно активізувати свої дії для підписання угод та залучення максимально можливої кількості аптечних установ до реалізації даної програми.

 

Довідка.

1 квітня 2017 року стартує Урядова програма «Доступні ліки». Пацієнти зможуть отримати ліки від серцево-судинних захворювань, діабету ІІ типу та бронхіальної астми безкоштовно або з незначною доплатою.

Прочитано 920 разів

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається

Reklama Baner