Увійти

ЗареєструватисяП'ятниця, 31 березня 2017 19:51

Банки на Львівщині надаватимуть учасникам АТО кредити на власний бізнес

У Львівській облдержадміністрації підписали Генеральні угоди про співробітництво між департаментом економічної політики ЛОДА та 11 банківськими установами у межах реалізації Програми підвищення конкурентоспроможності Львівської області

Підписуючи документ від імені Львівської ОДА, директор департаменту економічної політики Роман Филипів зауважив, що 2017 року в новій редакції було затверджено Програму підвищення конкурентоспроможності Львівської області. «Окрім напрямку підтримки малого бізнесу, який передбачає мікрокредитування суб’єктів господарювання за трьома видами економічної діяльності (деревообробка, меблеве виробництво, харчопереробка), ми внесли в Програму ще один напрямок – підтримка підприємницької ініціативи учасників АТО», – розповів він.

На переконання Романа Филипіва, цей новий напрямок є надзвичайно необхідний, оскільки він містить у собі не тільки економічне, а й соціальне навантаження, пов’язане з ефективною адаптацією учасників АТО до мирного життя. «Це зобов’язання, яке повинна виконувати влада і суспільство, аби ці люди могли себе реалізувати, в тому числі й у бізнесі», – наголосив посадовець.

Варто зазначити, що торік Програма підвищення конкурентоспроможності реалізувалася з трьома фінансово-кредитними установами, а сьогодні підписано угоду з одинадцятьма банками: Банк «Львів», АТ «Ощадбанк», «Укргазбанк», «Кредобанк», «ОТП Банк», «Піреус Банк МКБ», «Ідея Банк», «Діамантбанк», «ОКСІ БАНК», «Міжнародний Інвестиційний Банк», «ПриватБанк».

Нагадаємо, відповідні кредити учасникам АТО надаватимуть на придбання устаткування, обладнання, промоцію бізнесу, модернізацію виробництва тощо. Частину відсотків за кредитами у межах облікової ставки НБУ відшкодують за кошт обласного бюджету.

Для отримання кредитів необхідно буде взяти участь у конкурсі інвестиційних проектів, який згодом оголосить департамент економічної політики ЛОДА.

Прочитано 1150 разів

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається

Reklama Baner