Увійти

ЗареєструватисяВівторок, 27 березня 2018 13:09

На Яворівському полігоні завершились батальйоні тактичні навчання ЗСУ

На базі Міжнародного центру миротворчості та безпеки Національної академії Сухопутних військ ім.Петра Сагайдачного завершились батальйоні тактичні навчання за програмою «Багатонаціональної тренувальної місії — Україна» (JMTG-U) за участі іноземних інструкторів держав-членів НАТО.

Про це повідомляє міністерство оборони України.

Ці батальйоні навчання стали кульмінацією 55-денної підготовки військовослужбовців за участю іноземних інструкторів, які були у складі як підрозділів ЗС України, так і в частинах ймовірного ворога.

— Українці володіють унікальним бойовим досвідом, аналогів якому зараз немає у світі. Під час проведення цих навчань ми виступали спостерігачами. До нашого обов’язку входило дивитись за тим, наскільки грамотно і коректно українські військові організовують свої навчальні місця, чесно і відповідно до поставлених завдань проводять навчання, наскільки уважно ставляться до питань безпеки. Підбивши підсумок, я ставлю українцям високу оцінку, — зазначив командир польського військового контингенту майор Радослав Кравець.

Загалом, військовослужбовці ЗС Республіки Польща протягом свого перебування в Україні навчали наших бійців елементам ведення розвідки, снайперської підготовки, протиповітряної оборони, веденню та організації вогню зі стрілецької зброї. А українські військовослужбовці завжди ділились з ними своїм, набутим під час боїв, досвідом, зокрема, у виявлені важливих та фіктивних цілей в живій силі та бойовій техніці, умінню уникати сучасних російських електронних засобів розвідки, які зараз широко застосовуються окупантами на сході України.
Ще одним з аспектів навчань, що відбулись на полігоні, можна вважати застосування різноманітної бойової техніки.

— Ми всі набули реальних нових знань та навичок. Зокрема, у веденні бойових дій із застосуванням ворогом важкої артилерії та систем залпового вогню. Відпрацювали спільну тактику та багато іншого, — наголосив командир взводу ЗС Канади Джон Вард.

Загалом, високу навченість українських військових констатують і представники Збройних сил інших держав, що виконують свої місії в Україні. Зокрема, старшина роти ЗС Литовської Республіки Гентас Вайкшнорас відзначив високу вмотивованість військовослужбовців Збройних Сил України до захисту своєї Батьківщини та до отримання нових знань у сенсі стандартів співпраці з силами держав-членів НАТО.

Прочитано 757 разів

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається

Reklama Baner