Увійти

ЗареєструватисяСубота, 31 березня 2018 18:02

На Жовківщині урочисто відкрили оновлений опорний відділ прикордонників

31 березня, у селі Річки Жовківського району, після модернізації запрацював відділ прикордонної служби «Рава-Руська» Львівського прикордонного загону.

Про це повідомляє Жовківська РДА.


Із відкриттям прикордонників привітала та нагородила відзнаками керівник апарату Львівської ОДА Маріанна Вільшинська.

«Прикордонник – це людина, яка першою визначає друг чи ворог стоїть перед нашою країною. Прикордонники – це люди із гострим розумом, твердим серцем і навиками психолога. Ви – наш захист і, без сумніву, важлива ланка в системі зміцнення національної безпеки, захисту політичних, економічних і військових інтересів незалежної України. Віримо, що спільними зусиллями український прапор майорітиме на усіх рубежах нашої держави», - наголосила Маріанна Вільшинська.

Також привітала прикордонників голова Жовківської райдержадміністрації Надія Щур та голова Яворівської райдержадміністрації Орест Хлян.

До складу модернізованого відділу увійшли відділ прикордонної служби «Грушів» та «Салаші», що на Яворівщині. Окрім цього, на базі відділу створили ще два відділи – типу В, які охороняють лише зелений кордон та типу А, що здійснюють виключно пропускні операції пунктів пропуску.

«Відбувся чіткий розподіл між військовослужбовцями, які здійснюють пропускні операції в пункті пропуску типу А і типу В – люди, які лише охороняють зелений кордон. І є ще також тип Б, військовослужбовці, які здійснюють і пропускні операції і охороняють зелений кордон. За рахунок цього збільшилась щільність охорони державного кордону», - розповів начальник відділення інспекторів прикордонної служби тип А «Рава-Руська» Юрій Барбіч.

Також у рамках урочистого заходу гості оглянули приміщення відділу прикордонної служби, а також подивилися на озброєння та техніку прикордонників. Окрім того, присутнім була проведена екскурсія музеєм відділу прикордонної служби «Рава-Руська», на завершення якої почесні гості заходу залишили свої побажання у книзі відвідувачів.

Зазначимо, що Львівський прикордонний загін охороняє державний кордон з Республікою Польща на ділянці протяжністю 219 кілометрів 500 метрів.

Прочитано 686 разів

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається

Reklama Baner