Увійти

ЗареєструватисяВівторок, 18 квітня 2017 14:05

На Яворівському полігоні розпочалися навчання військових

Сьогодні, 18 квітня, у Яворівському районі на базі Міжнародного центру миротворчості та безпеки (Яворівський військовий полігон) розпочалися навчання військовослужбовців Західного територіального управління Військової служби правопорядку Збройних сил України з тактики охорони важливих персон під керівництвом інструкторів з Литви в межах заходів міжнародного військового співробітництва.

Про це повідомляє Західно регіональний медіа-центр (Львів) Міністерства оборони України

Зазначається, що навчання триватимуть місяць, і вже найближчим часом до литовських інструкторів, які пройшли підготовку за стандартами НАТО, долучаться інструктори з Канади.
В рамках навчання будуть відпрацьовуватися заходи реагування в конфліктних та нестандартних ситуаціях, вдосконалення вогневої та спецпідготовки. Отримані навики дозволять українським військовим забезпечувати на рівні міжнародних вимог охорону вищих військових чинів, командирів, представників військових місій, які прибувають у зони конфліктів в т.ч. і зону проведення АТО.

Під час старту навчань інструктор Військової поліції зі складу Збройних сил Литовської республіки майор Рамунас Янкаускас, курс навчання міститиме спеціальні дисципліни, які згодом дозволять українським правоохоронцям на високому професійному рівні здійснювати свої посадові обов’язки.

«Фактично впродовж наступного місяця ми будемо розглядати питання тактичних дій під час охорони важливих осіб та персон. Колись нас цього вчили міжнародні партнери з НАТО, а тепер ми передаємо набуті знання та досвід вашим військовослужбовцям. Сподіваюся наше спілкування буде корисним для обох сторін», – цитує прес-служба слова Янкаускаса.

Прочитано 958 разів

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається

Reklama Baner