Увійти

ЗареєструватисяСереда, 15 березня 2017 22:01

На Яворівщині розпочався весняний призов

Військовий комісар Яворівського районного військового комісаріату Львівської області, підполковник Андрій Адріяш видав наказ «Про призов громадян на строкову військову службу весною 2017 року».

У цьому документі мова, зокрема, йде про те, що явці на призовну дільницю Яворівського району для призову на строкову військову службу підлягають усі громадяни 1999 року народження, яким в період чергового призову виповниться 18 років, а також – громадяни, які народились у 1998-1990 роках, у яких закінчилася відстрочка від призову, або не призвані раніше на строкову військову службу з різних обставин. Усі громадяни, які підлягають призову на строкову військову службу, зобов’язані прибути на призовну дільницю у встановлений час з документами, що зазначені в повістках. Громадяни, які не отримали особистих повісток для призову на строкову військову службу, зобов’язані прибути в районний військовий комісаріат, маючи при собі документи, які засвідчують особу.

Усі особи призовного віку, які підлягають призову на строкову військову службу і тимчасово перебувають на території Яворівського району, зобов’язані негайно повернутися до місця постійного проживання та з’явитися у районний військовий комісаріат для проходження призовної комісії.

На підставі Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу» керівники підприємств, установ, організацій та навчально-виховних закладів, незалежно від підпорядкування і форм власності, зобов’язані відкликати призовників з відряджень для забезпечення своєчасного прибуття їх на призовну дільницю. Громадяни, які ухиляються від призову і не з’являються за повісткою до військового комісаріату, несуть відповідальність згідно з чинним законодавством.

Військовий комісар Яворівського РВК Львівської області, підполковник Андрій Андріяш також повідомив, що на підставі рішення Ради національної безпеки і оборони України від 28 серпня 2014 року «Про невідкладні заходи щодо захисту України та зміцнення її обороноздатності», уведеного в дію Указом Президента України від 24 вересня 2014 року, за №744, військовослужбовців строкової військової служби до виконання бойових завдань в Антитерористичній операції в Донецькій та Луганській областях залучати заборонено.

Прочитано 799 разів

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається

Reklama Baner