Увійти

ЗареєструватисяЧетвер, 01 червня 2017 10:38

Яворівський полігон відвідав Міністр оборони Полторак

Вчора, 31 травня, 184 навчальний центр та Міжнародний центр миротворчості та безпеки з робочим візитом відвідав Міністр оборони України генерал армії України Степан Полторак.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства оборони України.

В ході роботи Міністр оборони України перевірив виконання завдань щодо розвитку навчальної матеріально-технічної бази та об’єктів соціальної інфраструктури 184 навчального центру та Міжнародного центру миротворчості та безпеки, який розміщенний на Яворівському полігоні, а також перевірив хід підготовки особового складу.

Разом з Міністром оборони України в 184 навчальному центрі та МЦМБ працювали заступник Міністра оборони України генерал-майор Олег Шевчук та радник Президента України, радник Міністра оборони України Юрий Бирюков.

Міністр оборони України відзначив великий обсяг завдань, виконаний колективами Національної академії сухопутних військ, 184 навчального центру та Міжнародного центру миротворчості та безпеки. Зокрема, введено в експлуатацію близько 14 тисяч квадратних метрів інфраструктури, яка забезпечує проживання особового складу та навчання. До кінця цього року планується здати приблизно стільки ж об’єктів навчальної матеріально-технічної бази і близько шести тисяч ліжко-місць для забезпечення проживання військовослужбовців, які проходять навчання.

Також під час цієї робочої поїздки на Яворівщину, Міністр оборони вручив відомчі нагороди військовослужбовцям 79 бригади, які проходять навчання на Яворівському полігоні.

Окрім того Міністром оборони України прийнято рішення щодо виділення коштів на будівництво двох містечок для розташування навчального артилерійського полку, а також містечка для розташування бригад, які прибувають із зони проведення АТО у Навчальний центр для відновлення боєздатності і навчання. Тобто, передбачено створення всіх необхідних умов для навчання та проживання особового складу.
Міністр оборони України особливу увагу звернув на готовність Центру імітаційного моделювання бойових дій, який функціонуватиме за стандартами НАТО та має бути завершений до початку навчального року.

"Сьогодні було прийнято рішення щодо створення на базі Національної академії Сухопутних військ Інституту морально-психологічного забезпечення Збройних Сил України. Це є надзвичайно важливий елемент життєдіяльності військ і таких офіцерів треба готувати разом з тими, хто виконує бойові завдання, які є командирами підрозділів і потім стають командирами частин", — сказав Міністр оборони України Степан Полторак. — "Вцілому, я задоволений роботою керівництва Академії та 184-го навчального центру".

Тож попереду в нас ще багато роботи. Але впевнений, з усіма завданнями, які поставлені перед нами керівництвом Міністерства оборони України, Збройних Сил України ми справимося, і наші підрозділи отримають можливість не лише якісно навчатись, а й відпочивати в ході відновлення боєздатності.

Прочитано 2650 разів

Медіа

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається

Reklama Baner