Увійти

ЗареєструватисяП'ятниця, 23 червня 2017 09:43

На Яворівському полігоні зявиться новий американський центр бойової підготовки

Новий центр бойової підготовки було організовано за допомоги Національної гвардії Каліфорнії на Заході України.

Про це повідомляє видання американської армії Аrmy.mil

Це дозволить краще підготувати українські підрозділи до надання адекватної відповіді сепаратистам на Донбасі, а також до використання сучасних видів озброєння.

Новий центр знаходиться в Яворові разом з Міжнародним центром миротворчості та безпеки, пише Army.mil. «В Яворові – потужний тренувальний майданчик, тому база була в наявності», - сказав командувач бойового підрозділу 79-ї піхотної бригади США полковник - Нік Дукич, який ініціював створення центру після того, як в 2015 році з 54 військовослужбовцями відвідав Україну в рамках 24-річної програми партнерства національних гвардій України та США.

Дукич високо оцінив готовність українських наземних військ: «На рівні бригад, вони – видатні. Вони здатні утримувати оборону, починати інтеграцію нових систем озброєння і виправляти деякі прогалини логістики, які ці бригади мали після прибуття на Донбас. Я бачу, що збройні сили України стають сильнішими з кожним днем – з точки зору логістики, обороноздатності, та розбудови потужностей».

55-денна програма навчання проводиться на ротаційній основі і включає особисті та групові тренування, з наголосом на лідерських якостях, роботі в команді, синхронізації використання бойової зброї, напрацювання взаємодії.

Після таких ротацій, українські підрозділи повертаються до бою. Через 60-90 днів солдатів з кожної ротації опитують стосовно ефективності навчання. «З опитувань ми дізнаємось, які нові прийоми застосовує ворог, щоб дізнатись як можна адаптувати тренування», повідомляє Дукич.

Фінансування української армії було занедбане більше 20 років, але країна мобілізує свою оборонну промисловість, залучає нові можливості і зосереджується на розвиткові офіцерського та сержантського складу, відзначає Army.mil. «Вони наздоганяють, одночасно беручи участь в конфлікті», - зазначає Дукич.

Прочитано 1003 разів

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається

Reklama Baner