Увійти

ЗареєструватисяПонеділок, 31 липня 2017 15:52

На Яворівському полігоні з’явиться центр моделювання бойових дій за стандартами НАТО

У серпні на території навчального центру Яворівського полігону відкриється імітаційний центр моделювання бойових дій за стандартами НАТО.

Про це повідомляється на офіційному сайті Міністерства оборони України.

У навчальному центрі, поблизу Яворова, в найближчий місяць відкриється імітаційний центр моделювання бойових дій за стандартами НАТО площею 3,5 тисячі квадратних метрів, в оснащенні якого допомагали США і який стане одним із найкращих в Європі.

“В навчальному центрі в Яворові наступного місяця відкриється імітаційний центр, який стане одним із найкращих в Європі. Його площа становить 3,5 тисячі квадратних метрів. США надали допомогу обладнанням на суму 22 мільйона доларів” - повідомив міністр оборони України Степан Полторак.

За словами міністра, у ЗСУ є повне взаєморозуміння з іноземними інструкторами. Вони допомагають розробляти методичну літературу і безпосередньо тренувати українських інструкторів. Крім того, інструктори спецназу з різних країн допомагають зрозуміти, що необхідно для оснащення армії.

Міністр оборони нагадав, що в червні навчальний центр ССО відвідав командувач ССО США і дав високу оцінку взаємодії між українськими інструкторами та інструкторами США. «Спільна підготовка дає нам хороші шанси на отримання критеріїв і стандартів, які існують у всіх країнах Альянсу», - зазначив Степан Полторак.

Прочитано 829 разів

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається

Reklama Baner