Увійти

ЗареєструватисяЧетвер, 28 вересня 2017 11:03

На Яворівщині військові удосконалюють навики на електронних симуляторах бойових машин

Курсанти 184-го Навчального центру Національної академії сухопутних військ навчаються керувати технікою на введених в експлуатацію цього року новітніх електронних тренажерах-симуляторах: БМП-2, БТР-4 та танки Т-64.

Про це інформує Львівська обласна рада.

Протягом трьох місяців проводилася підготовка інструкторів 184-го Навчального центру, їх навчали методиці викладання та пояснювали принцип роботи тренажерів-симуляторів. Тепер же вже місяць триває навчання курсантів: тренуються механіки-водії, навідники та командири бойових машин. Курсанти навчаються як самостійним діям, так і діям у складі підрозділу. Завдяки цим тренажерам військовослужбовці можуть навчитися керувати бойовою технікою, при цьому не виїжджаючи на полігон та не витрачаючи боєприпаси, пальне і час.
Тряска, нахил, звуки пострілів та руху – все майже як в реальності. Також інструктор має можливість керувати симуляцією та слідкувати за полем зору і діями кожного з членів екіпажу, що є дуже важливим для якісного навчання.
Варто зауважити, що програма підготовки фахівців бойових машин складається з теоретичної та практичної частини. Після теоретичних занять, які включають в себе лекції та вправи на тренажерах симуляторах, вони повинні виконати практичні вправи з водіння безпосередньо в польових умовах, а це не менше 90 км. Завдяки використанню електронних тренажерів-симуляторів, навіть вперше опинившись на місці механіка-водія чи навідника, військовослужбовці будуть вже достеменно знати принцип роботи і зможуть у повній мірі використовувати бойовий потенціал транспорту.

Прочитано 716 разів

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається

Reklama Baner