Увійти

ЗареєструватисяПонеділок, 09 жовтня 2017 20:28

Військові навчання командування 24 бригади за натівськими стандартами

Одними з перших досвід ведення бойових дій згідно натівських стандартів отримали командування та офіцери управління 24-ї ОМБр імені короля Данила.

Про це повідомляє прес-служба 24 механізованої бригади.

У Національному університеті оборони України імені Івана Черняховського завершено курсову підготовку управління 24-ї окремої механізованої бригади імені короля Данила.

В ході підготовки з офіцерами проведено низку теоретичних та практичних занять, які спрямовані на підвищення спроможності управління військової частини щодо планування бойових дій та безпосереднього управління підлеглими підрозділами в бою.

На завершальному етапі курсів проведено командно-штабне навчання, особливістю якого є використання на пунктах управління навчальної автоматизованої системи управління військами “Славутич”, що дозволило підвищити оперативність роботи службових осіб, вести електронну карту обстановки, автоматизувати розрахунки, які проводяться під час планування бою, а також передавати необхідну інформацію між елементами пункту управління без затримки.

Під час проведення етапу управління підрозділами в ході ведення бою розіграш бойових дій здійснювався з використанням системи імітаційного моделювання JCATS, що дало змогу провести злагодження органу управління під час прийняття (уточнення) рішення з урахуванням “реалістичних” дій противника.

Офіцери військової 24-ї "королівської" одними з перших отримали практику у використанні новітніх засобів зв’язку та сучасних інформаційних технологій.

Прочитано 1429 разів

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається

Reklama Baner