Увійти

ЗареєструватисяНеділя, 17 грудня 2017 20:35

Святий Миколай вже в дорозі...

Таємнича ніч у грудні.

Про це повідомляє Yavir.net.

І діти, і дорослі знають, що в грудні є таємнича ніч, коли стається диво. В цю ніч діти швиденько лягають спати та з нетерпінням чекають приходу Святого Миколая.

Хто ж він такий, цей загадковий добродій?  За переказами, Миколай народився в місті Патари, в Лікії. Ще з дитинства він відзначався побожністю та чуйністю. Миколай завжди допомагав бідним і знедоленим, при цьому жив за принципом: "Нехай не знає ліва рука, що дає права"(Мт 6, 3). Звідси і виникла традиція в ніч з 18 на 19 грудня дарувати дітям солодощі та інші подарунки,  які вони просили у своїх листах. Кажуть, що у Святого Миколая  є книга, де записано всі хороші і погані справи, які людина зробила за рік. Чудотворець готовий пробачити всі погані вчинки, варто тільки щиро перепросити  всіх, кого образив.

Існує безліч легенд про Святого Миколая. Ось одна з них: якось давним-давно жив Миколай. Був він із багатої сім'ї, але при цьому не цурався бідних і допомагав, чим міг. Так ось одного разу дізнався він про одного нещасного селянина, який збанкрутував. У того бідолахи було троє дочок на виданні. У ті далекі часи без приданого було просто неможливо вийти заміж, тому дочкам довелося би йти важко працювати, щоб хоча б прогодуватись. Зглянувся Микола над бідними дівчатами і, пробравшись тихо до їхнього будинку посеред ночі, вкинув у віконце три мішечки із золотом для кожної з дочок. Ось так Миколай, тоді ще молодий священик, врятував трьох дівчат від важкої долі.

Ось таким був наш Чудотворець Миколай!

Напередодні свята нехай збуваються усі ваші сподіванки та задуми, а у ваших сім’ях нехай  панують любов і затишок. Живіть з Богом у серці та наслідуйте Святого Миколая.

Прочитано 4121 разів
Детальніше в цій категорії: « Преображення Господнє

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається